site-map

صنایع شیمیایی اکسیران

صنایع شیمیائی اکسیران تولید کننده مواد شیمیائی معدنی در تاریخ 1390 بصورت رسمی تأسیس و شروع به فعالیت نمود , همینک پس از گذشت 4 سال از فعالیت اکسیران در شهر ارومیه ، با پشتکار کادر مجرب و علاقه مند به صنعت مواد شیمیایی خود با تأسیس واحد تولیدی در شهر کرج موفق به تولید مواد شیمیائی معدنی با بهترین کیفیت ممکن در رقابت با محصولات مشابه وارداتی می باشد .

شرکت اکسیران شیمی تولید و عرضه مواد شیمیایی

تولید و فروش مواد شیمیایی , معدنی و صنعتی

شرکت اکسیران تولید کننده و فروشنده بیش از 200 نوع مواد شیمیایی, معدنی و صنعتی با کیفیت عالی در حد مرک ؛ قادر به فروش به هر میزان درخواست شده در انواع بسته بندی ها و ارسال به تمامی نقاط کشور است ...

Image 03

درباره صنایع شیمیایی اکسیران شیمی

بروز رسانی 2 اردیبهشت 1392

با توجه به عصر حاضر و شرایط موجود در بازار ایران و جهان بیشتر تولید کنندگان به دلایلی مختلف قادر به ارزیابی بازار هدف خود نبوده و با توجه به شرایط بحرانی بازار، از نفوذ و گسترش به بازارهای جدید و شکست در بازارهای هدف ترسان هستند. لذا شرکتهایی که بازارها را شناخته و تحقیقات جامعی بر روی بازارها انجام داده، می توانند از این دانش و آگاهی کالاهای تولید شده را در بازارهای هدف مناسب توزیع کنند و باعث پیشرفت و رونق اقتصادی شوند.
صنایع شیمیایی اکسیران در سال 1390 تأسیس و اینک پس از گذشت 4 سال از فعالیت خود با تولید بیش از 200 نوع ماده شیمیائی معدنی تأمین کننده بخش عمده ای از نیازهای مصرف کنندگان را عهده دار شده است . عرضه مستقیم و حذف واسطه ها و کیفیت محصولات تولید شده امروز اکسیران را به عنوان رقیبی برای محصولات شرکت ها مشابه خارجی بدل کرده است و این موفقیت تا به آنجا پیش رفته است که امروز با پشت سر گذاشتن رقبا مشغول صادرات محصولات تولیدی به کشورهای روسیه ، آذربایجان ، ارمنستان ، عراق ، ترکیه و به زودی کشور نروژ و سوئد خواهیم بود .

 

صنایع شیمیایی اکسیران

8 مهر 1390

تأمین به موقع و باکیفیت مواد شیمیائی و آزمایشگاهی همواره یکی از دغدغه های مدیران سازمان ها و شرکت وابسته به صنعت شیمیائی بوده است . اکسیران با تولید این مواد با کیفیت عالی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت مواد شیمیائی کشور بدست آورد .

تولید ملی و با کیفیت مواد شیمیایی اکسیران باعث شده است امروزه صادرات این مواد به سایر کشورهای همسایه نیز شروع شود و مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم قادر به تولید مواد شیمیائی معدنی با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب برای هر میزان مصرفی می باشیم .

اطلاعات تماس

بخش فروش : 3727-437-0911

مدیر فروش : 2923-443-0915

کارشناس فروش : 3727-437-0911

بخش بازرگانی : 1041-716-0914

0914-389-4943

INFO[at]EXIRANCO.IR